Personel Alım İlanları

Şeker Fabrikaları 250 mühendis alacak

Şeker Fabrikaları 250 mühendis alacak
18 Şubat 2017
İşçi Alım İlanı

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığından alınan izne istinaden fabrikalarımıza ve bağlı ziraat bölge şefliklerine 250 mühendis alımı yapılacaktır. ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR Alınacak mühendisler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır. Bu doğrultuda; S Hangi fabrikamıza hangi meslek grubuna göre ve kaç kişi alınacağını gösterir liste ilişikte sunulmuştur. S Her fabrika kendine ait listeyi bulunduğu İş Kurumu İl Müdürlüğüne gönderecek ve orada ilan edecektir. S Alımlarla ilgili sözlü sınavlar Genel Müdürlüğümüzde yapılacaktır. S Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir. İLAN OLUNUR FABRİKA ZİRAAT MÜHENDİSİ KİMYA MÜHEN. MAKİNE MÜHEN. ELEKTRİK MÜHEN. ELEK.ELEKTRO. MÜHEN. TEKNİK TOPLAM GENEL TOPLAM BÖLGE İHTİYAÇ AFYO.... Devamini Okumak Icin Tiklayin..

TEDAŞ İşçi Alım İlanı

TEDAŞ İşçi Alım İlanı
18 Şubat 2017
İşçi Alım İlanı

ARANAN ŞARTLAR ELEKTRİK MÜHENDİSİ: Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak ELEKTRİK ÖĞRETMENİ: Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektrik Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ: Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olmak. HARİTA MÜHENDİSİ: Mühendislik Fakültelerinin Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Bölümü mezunu olmak. HARİTA TEKNİKERİ: Meslek Yüksek Okullarının Harita, Harita Kadastro bölümünden mezun olmak. ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ: Mühendislik Fakültelerinin Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olmak. İŞLETME MÜHENDİSİ: Fakültelerin İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olmak. İSTATİSTİKÇİ: Fen, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin İstatistik Bölümünden mezun olmak. AVUKAT: Hukuk Fakültesi mezunu olmak. (Avukatlık Stajını yapmış olmak.) YAZILIMCI: Fen, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin Matematik veya Fizik bölümlerinden mezun olmak, Mühendislik Fakültelerinin Fizik Mühendisliği Bölümünden mezun olmak, Fen ve Edebiyat, Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Kimya-Metalurji Fakültelerinin Matematik Mühendisliği B.... Devamini Okumak Icin Tiklayin..

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı
16 Şubat 2017
Memur Alım İlanı

375 SAYILI KHK’YA TABİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL TEMİNİNE İLİŞKİN KILAVUZ KURUM ADI : JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI Jandarma Genel Komutanlığı karargahı ihtiyacı için aşağıda yazılı unvanlara “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” hükümleri doğrultusunda 375 sayılı KHK’ya tabi açıktan temin yoluyla (20) sözleşmeli personel alınacaktır. S. NO SINIFI UNVANI TERCİH EDİLECEK İLLER ALINACAK PERSONEL MİKTARI KPSS YILI, PUAN TÜRÜ VE MİNUMUM NOTU PERSONELDE ARANILAN NİTELİKLER BAŞVURULACAK ÖĞRENİM DÜZEYİ CİNSİYETİ 1 375 SAYILI KHK’YA TABİ SÖZLEŞM ELİ PERSONE L AĞ GÜVENLİK CİHAZLARI YAPILANDI RMAVE YÖNETİM UZMANI ANKARA 1 2016 KPSS KPSSP3 (EN AZ 60 PUAN) Genel Nitelikler* aşağıda belirtilmiştir. Temel Nitelikleri: – En az 3 (üç) yıl Sistem Uzmanı ve/veya Ağ Uzmanı ve/veya Bilgi Güvenliği uzmanı olarak çalışmış olmak – Windows/Linux sistemlerine hakim olmak, – Loğlama Sistemleri, Merkezi Yönetim ve Raporlama Çözümleri (SIEM) hakkında.... Devamini Okumak Icin Tiklayin..